KONST / Litografier / Litografi 14245065
nr 1424 5065
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografi, Signerad, landsort fyr, PT. Bildmått: 27x26cm, yttermått inklusive ram: 49x48cm
måndag 11 oktober 2021
kl 19:52:43
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson